יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

החוג הישראלי לכלבי רוח
החוג הישראלי לכלבי רוח הוא עמותה רשומה , שמטרתה לקדם ולטפח את כל גזעי כלבי הרוח בישראל , ובמיוחד את גזע הסאלוקי המדברי המקומי. החוג מנוהל על ידי מתנדבים , באמצעות ועד שנבחר באסיפה כללית שנתית. באתר החוג לכלבי הרוח תוכלו למצוא מידע עדכני על פעילויות החוג, סיקור תערוכות , מירוצים, המלטות ,ואירועים נוספים. כמו כן מגוון מאמרים בנושאי כלבי הרוח.

המועדון הישראלי לטריירים
המועדון הישראלי לטריירים הנו עמותה רשומה ללא מטרות רווח והוקמה ע"מ לטפח ולעודד גידול כלבים גזעיים ממשפחת הטריירים. בנוסף, במסגרת המועדון פועלים רכזי גידול אשר מתפקידם לייעץ ולסייע למגדלי הכלבים בכל הקשור בגידול, רבייה וטיפול בגורים ולאשר שגרים. בנוסף, מסייעים ביעוץ והכוונה לחברים ולאחרים בעת קניית כלב מגזעי המועדון.
החברים הרשומים במועדון, חברים גם בהתאחדות הישראלית לכלבנות והינם בעלי כלבים מגזעי המועדון וחלקם משתתף בתערוכות המועדון

החוג הישראלי לכלבים זעירים
החוג הישראלי לכלבים מגזע קטן בהם יורקשייר טרייר, פקינז, שי-צו, לאסה אפסו, בוסטון טרייר, בישונים, סיני מצויץ, קבלייר קינג צ'ארלס ספניאל, פומרניין, גריפון, ושאר הגזעים הזעירים.

חוות הכלבים של דרור -אילוף, חינוך ופנסיון.
לכל כלב צרכים ייחודיים משלו ולכן תאום ציפיות והקניית דרך ייחודית היא אבן היסוד של תהליך החינוך וכך בעבודתי אני מאפשר לכם, בעלי הכלבים, לחנך את כלבכם בהתאם לצרכים היומיומיים, להגדרת גבולות , איסורים והקניית משמעת לכלבכם שתאפשר לכם ליהנות במחיצתו בביתכם. בנוסף קיימת אפשרות לנצל את תכונותיו המיוחדות של הכלב לביצוע משימות נוספות ולהפקת תועלת מכלבכם האהוב בנוסף על היותו חיית מחמד.
במקום פנסיון שנבנה על פי הסטנדרט האמריקאי, תוך מחשבה מרובה על רווחתו,
נוחיותו ושלומו של כלבכם. בבנייתו נעשה שימוש בחומרים מבודדי חום/קור
ומונעי רעש. החדרים גדולים מרווחים ומאווררים, חצר צמודה לכל חדר,מיטות
שינה מבודדות חום/קור, מזון איכותי והחשוב ביותר מגע אישי עם מטפל קבוע ומוסמך.

החוג הישראלי לכלב רועים גרמני
החוג הישראלי לכלב רועים גרמני נוסד בשנת 1967 ומאז התחיל למעשה טיפוח הגזע בארץ. ההתקדמות הבולטת ביותר אירעה בשנות ה-80 עקב שימוש בכלבים מהמפורסמים בגרמניה.
בשנים האחרונות רמת הכלבים מגזע זה בארץ, הולכת ומשתפרת בהתמדה. מטרתו העיקרית של החוג הישראלי לכלב רועים גרמני היא לטפח, לעודד ולקדם את גידול גזע הרועים גרמני בעל תעודות היוחסין בישראל.