וטרינר ציפורים במרכז

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

אנשים המחפשים וטרינר המטפל בבעלי כנף ימצאו אצלנו את אנשי המקצוע המומחים והטובים ביותר. לכל בעל חיים יש להתייחס באופן פרטני, והוא עשוי לגלות סימפטומים אחרים ולסבול ממחלות אחרות. לכן חשוב ללכת לוטרינר שמסוגל לטפל בבעל החיים הספציפי. כאשר מדובר בציפורים, כדאי לשים לב לשינויים בדפוסי ההתנהגות או האכילה, ואם קיים מצב חשוד או שונה, כדאי לפנות למומחה וטרינר ציפורים ולבדוק את הבעיה לעומקה. לבעלי חיים קשה לתקשר איתנו, וכאשר מדובר בציפורים, הבעיה הזאת אף אקוטית יותר מאשר למשל במקרה של כלבים.

מגוון חיות שונות

הצוות בבית החולים הוטרינרי "ד"ר שרון רגב" מסוגל לטפל במגוון של בעלי חיים שונים, לרבות מכרסמים, ציפורים, חתולים, כלבים, זוחלים – ועוד. כל אחת מחיות הבית תוכל לקבל מענה שלם לצרכיה במרפאה. אנחנו עוסקים הן בבדיקות שגרתיות, בדיקות מעבדה, חיסונים וטיפול מונע והן בניתוחים כירורגיים, טיפולים תרופתיים, אשפוז יום ולילה – ועוד. אנחנו מאמינים במעקב שגרתי ותקופתי אחר בעלי החיים, לקיחת מדדים וביצוע בדיקות מעבדה, על מנת לאבחן בעיות מבעוד מועד, לשפר את איכות החיים של החיה ואולי אף להציל את חייה יום אחד.

צוות מיומן ומנוסה
למידע על הצוות לחצו כאן
הצוות במרפאה כולל וטרינרים ואסיסטנטיות שמטפלים במהימנות ובמיומנות רבה בבעלי החיים, משלב האבחנה וביצוע הבדיקות ועד הטיפול בפועל. חבריכם בעלי הכנף יקבלו את הטיפול הטוב ביותר שניתן לקבל, על מנת שיוכלו לחזור לאורח החיים הקודם שלהם בהקדם.

צרו קשר עם בית החולים הוטרינרי "ד"ר שרון רגב" במספר הטלפון 03-6742467 ולחצו על הכפתור על מנת להכיר את הצוות הנפלא שלנו. אנחנו כאן על מנת לספק לבעלי החיים שלכם את הטיפול הטוב ביותר וממוקמים ברחוב הכבאים 9, רמת גן.