וטרינר חירום

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

נושאים עיקריים (לחץ לפתיחת קטגוריות)​

וטרינר חירום

כשרוצים לעשות חיסון לכלב, אפשר לקבוע תור במהלך שעות היום ולהגיע למרפאה הווטרינרית הסמוכה לקבלת החיסון. גם עיקור או סירוס הוא לא עניין חירום שצריך לבצע כאן ועכשיו. אבל מה קורה אם אתם נתקלים באירוע חירום? מה קורה אם בעל החיים שלכם זקוק לקבל טיפול כאן ועכשיו ולא משנה באיזה בעל חיים מדובר ומאיזה סוג של פציעה או בעיה הוא סובל? ובכן, במקרה כזה אתם צריכים וטרינר חירום וכדאי מאוד שהווטרינר הזה ידע להציע מענה לכל סוגי הטיפולים, החל מטיפולים שמרניים וסטנדרטיים, דרך טיפולים במחלות כרוניות וסופניות וכלה בטיפולים כירורגיים, ניתוחים, שירותי מעבדה וצילומי רנטגן. מתחיל להישמע קצת מורכב? בצדק. בישראל יש המון וטרינרים, אבל אין המון מרכזים וטרינריים שמציעים את כל מגוון השירותים והטיפולים האפשריים, וזה מה שבדרך כלל תצטרכו בשעת חירום.

 

הכירו לפחות מרכז וטרינרי אחד באזור שלכם

אם אתם הבעלים הגאים של כלב, חתול או כל בעל חיים אחר, חשוב שתרשמו לכם בצד את הפרטים של מרכז וטרינרי הקרוב ביותר לאזור מגוריכם. מדוע? מכיוון שמציאת וטרינר חירום יכולה להיות משימה קשה למדי כשאתם צריכים לבצע אותה בשתיים בלילה או ביום שבת, מכיוון שמרכז וטרינרי יודע להציע לכם מגוון רחב יותר של שירותים וטיפולים מאשר מרפאה וטרינרית סטנדרטית ומכיוון שבמרכז וטרינרי תמצאו צוות רפואי שלם שעומד לרשות בעל החיים שלכם בכדי להעניק לו טיפול מהיר, יעיל ומקצועי המבוסס על עבודת צוות, ממש כמו בבית חולים. אין בכך כדי לומר שווטרינר פרטי הוא אינו מקצועי ואינו ראוי, אבל כשבעל החיים שלכם נקלע לצרה אמיתית ונזקק לטיפול של וטרינר חירום, חשוב שתהיו מסוגלים לספק לו את הטיפול המתאים גם אם המרפאה הסמוכה לבית נסגרה כבר מזמן, מתישהו אחר הצהריים.

מרכז וטרינרי שרון רגב מציע לכם מענה חירום 24 שעות ביממה, צוות וטרינריים מקצועי ויכולות מתקדמות לרוחב כל סל הטיפולים, ובכלל זה טיפולים שמרניים בבעיות בריאות, ניתוחים והליכים כירורגיים, טיפול במחלות כרוניות וסופניות וכמובן טיפולי וטרינר חירום. למקרי חירום התקשרו 

03-6106666 מנוי 2432