כיצד בוחרים וטרינר או מרכז וטרינרי?

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

נושאים עיקריים (לחץ לפתיחת קטגוריות)​

חיות המחמד הם חלק מהמשפחה, ולא משנה באיזה בעל חיים מדובר. כשאתם שמים את מבטחכם במרכז רפואי, אתם רוצים להרגיש טוב ובטוח עם ההחלטה שלכם. אתם רוצים לדעת שבידי הוטרינרים שבמרכז יש את כל הידע הרלוונטי, הניסיון הרפואי, הכלים והמכשור לאבחון ולטיפול בחיית המחמד שלכם, בין אם מדובר בוטרינר כלבים, וטרינר חתולים, וטרינר ארנבות או כל חיית מחמד אחרת.

 

צוות מקצועי ומנוסה

חשוב שבמרכז הוטרינרי יעבוד צוות בעל ידע רב וניסיון עשיר בתחום הוטרינרי ובעבודה עם בעלי חיים שונים. אצלנו במרפאה עובדים וטרינרים ואסיסטנטיות מיומנים ומנוסים במיוחד, בראשות ד"ר שרון רגב. ההון האנושי הוא בסופו של יום המרכיב החשוב ביותר בכל מרכז רפואי באשר הוא.

שירותים רפואיים מתקדמים

הרפואה בישראל מתקדמת מאוד ואין סיבה שלא להיעזר במרכזים רפואיים בעלי מכשור מתקדם, וכאלו שיכולים לבצע בדיקות והדמיות מתקדמות. המכשור שלנו הוא המשוכלל והטוב ביותר שבמרכזים הוטרינריים בישראל ויוכל לספק תמונת מצב מדויקת וחדה לשלל מערכות הגוף של בעל החיים שלכם. תחום הכירורגיה מקבל דגש מיוחד אצלנו, ובידינו מכשירים מתקדמים כגון מכשיר לייזר ומכונת הרדמה חדישה לביצוע הליכים כירורגיים מדויקים ובעלי זמן החלמה קצר יותר.

שירותים מגוונים

כאשר בוחרים במרכז וטרינרי מסוים, מומלץ שהשירותים שהוא יספק יהיו מגוונים ורבים ככל האפשר. אצלנו מקבלים בין היתר גם שירותים אורטופדיים, חיסונים, שירותי רפואת עיניים ושיניים, רפואה משלימה, אשפוז יום ולילה, מכירת מזון רפואי, מכירת ציוד, אבחון בעיות לב, שירותי מעבדה – ועוד.

אם אתם מחפשים וטרינר ארנבות, וטרינר תוכים, וטרינר כלבים או וטרינר לחיית מחמד אחרת, צרו איתנו קשר במרפאת "ד"ר שרון רגב" במספר 03-6742467 ונשמח לעזור. ניתן לקרוא יותר אודות תחום הכירורגיה וההליכים הכירורגיים במרפאה בלחיצה בכפתור.