וטרינריה

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

וטרינריה

אם תשאלו כל ילד קטן מה הוא רוצה לעשות כשיהיה גדול, תגלו שלא מעט ילדים רוצים להיות וטרינרים, לפחות אלה שמגדלים בבית המשפחה שלהם כלב או חתול. החיבור שלנו לבעלי חיים הוא חיבור טבעי וחיובי וגם אם רק חלק קטן מאוד מהם עברו תהליך של ביות שמאפשר לנו לחיות איתם יחד, בפועל החיבור הזה קיים אצלנו עם כל סוגי בעלי החיים. לימודי וטרינריה הם לימודים מורכבים הנמשכים כ-6 שנים בדומה ללימודי רפואה. בסופם, מקבל כל בוגר תעודת וטרינר מוסמך המאפשר לו לבצע את כל סוגי הטיפולים בבעלי חיים, ללא צורך ברכישת התמחות. יחד עם זאת, כפי שניתן לתאר, העיסוק בחייו ובבריאותו של ייצור חי הוא לא פשוט ולכן וטרינרים רבים מקפידים להגיע לכנסים מקצועיים, להשלים ידע ולרכוש התמחות בתחומים שחשוב להם להתפתח בהם.

עלות שירותים וטרינריים

כל מי שהוא בעלים גאים לכלב או לחתול יודע שטיפולים וטרינריים הם אינם טיפולים זולים ולא בכדי. על אף שהטיפול עצמו יכול להימשך במקרים מסוימים דקות אחדות בלבד, בפועל נדרש אותו וטרינר ללמוד 6 שנים שלמות בכדי לרכוש את המקצוע הזה, 6 שנים בהן החברים שלו עבדו, פתחו עסקים והחלו כבר את תהליך הצמיחה שלהם. ממש כמו טיפולים רפואיים שעולים בדרך כלל יקר ביחס לזמן או למורכבות שלהם, גם טיפולים וטרינריים הם טיפולים יקרים, במיוחד לאור העובדה שלא מדובר בשוק גדול במיוחד. מרבית בעלי הכלבים והחתולים מבינים את זה ולרוב גם מוכנים לשלם אקסטרה בכדי להבטיח לבעל החיים שלהם את הטיפול הטוב ביותר.

הטוב ביותר לבעל החיים שלכם

ואחרי שאמרנו את כל זה, מבחינתכם מה שחשוב הוא למצוא וטרינר מקצועי מתוך שורה של וטרינרים שפעילים באזור שלכם, איש מקצוע שסיים לימודי וטרינריה, שמקפיד להעשיר את הידע המקצועי שלו ולהתמקצע, ולבסוף גם להרחיב את סל השירותים שלו ואת היכולות שהוא מעמיד לרשות לקוחותיו. וטרינרים כאלה אפשר למצוא בדרך כלל במרכזים וטרינרים שהוקמו על ידם ושנחשבים למרכז רפואי אזורי לבעלי חיים, אליו גם מפנים וטרינרים אחרים.

מרכז וטרינרי שרון רגב הוא בדיוק מרכז כזה ובו תוכלו למצוא סל מלא של טיפולים לבעלי חיים, החל מטיפולים שמרניים סטנדרטיים, דרך טיפולים כירורגיים מורכבים וכלה בשירותי רפואה כמו צילומי רנטגן, הדמיה, אורתופדיה, עיניים, שיניים, כירורגיה ועוד. בכדי להעניק לחתול או לכלב שלכם את הטיפול המקצועי והמסור ביותר, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-6742467.