וטרינר
שאלות ותשובות
חפש שאלה
שאלה שם: יוסי
8/9/2007 שלום יש לי כלבת פאג וזיגנו אותה בשבוע שעבר איך ניתן לדעת אם ההריון נתפס חשבנו אולי להשתמש בבדיקת הריון של בניאדם האם זה יכול להצליח? תודה
תשובה יוסי שלום אין מצב שבדיקת הריןו של בני אדם תעבוד. עליך לחכות 3 שבועות ממועד הזיווג ולקחת אותה לאולטרה סאונד.
בברכה
דר’ שרון רגב
וטרינר
שאלה שם: חן
8/9/2007 שלום רב יש לי אוגר סיבירי והוא כל הזמן רטעד האים זה בסדר
תשובה לא
שאלה שם: דריה
7/9/2007 שלום רב, באיזה גיל יש לעשות לחתולה עיקור? מה מחיר הניתוח?
תשובה
שאלה שם: הילה
6/9/2007 יש לי כלב בן שנתיים וחצי, מעורב בסמויד ועוד גזע לא ידוע...עם התבגרותו הכלב הופך תוקפני יותר ויותר, ולאחרונה אף נשך מספר פעמים, הציעו לי לסרס אותו, אך ידוע לי שבגיל מבוגר זה כבר לא אפקטיבי, האם יש דרך לצמצם את מידת האגרסיביות שלו??????
תשובה הילה שלום רב
קודן כל סרסי אותו, לאחר מכן יש גם לשלב טיפול התנהגותי עם מאלף טוב.
בברכה
דר’ שרון רגב
וטרינר
שאלה שם: שני
6/9/2007 שלום, יש לי כלב לברדור בן חמש וגילו לו גידול סרטני עורי בשק האשכים. הוא עבר ניתוח להסרת הגידול ובו זמנית סירוס. הוטרינר שלנו המליץ לנו לחכות מספר חודשים כדי לעשות צילום חזה בטענה שלוקח לסרטן זמן להתפתח ורק אז נוכל לגלות במידה ויש סרטן בצילום ווטרינר אחר אמר לעשות את הצילום חזה תכף ומיד. אני מתלבטת כיוון שהצילום עולה כ300 שקל ואני מעדיפה לא לעשות אותו פעמיים (עכשיו ועוד מס’ חודשים) מה עלי לעשות? תודה רבה על המענה
תשובה שני שלום.
איזה גידול סרטני ?? 
חכם היה לצלם את הכלב לפני הניתוח לראות אם יש לו גרורות בריאות, כי אם יש לו אולי אין טעם לנתח.
כרגע אין לזה ממש חשיבות לצלם אלא אם הכלב מראה סימנים כלשהם. אם תדעי שיש לו גרורות בחזה ועדיין מרגיש טוב, מה תוכלי לעשות????
כיתבי לי איזה גידול מצאו לו, ובאיזו דרגת ממאירות.
בברכה
דר’ שרון רגב
שאלה שם: איתי
5/9/2007 שלום, היום גיליתי מין סוג של שומן/עור עודף על הכלב שלי,הוא רזה מאוד, ובמרכז החזה שלו יש מן שק עור נפול בעל מרקם נוזלי. הוא לא מתנהג שונה, הוא מלא אנרגיה ולא נראה כי הוא סובל מזה. אני מפחד שמדובר בגידול, האם יש סיכון למחלה כלשהי? או שזה בסה"כ הזדקנות(הכלב שלי בן 5 בסה"כ)? בבקשה עזרו לי, איתי
תשובה איתי שלום רב
בגיל 5 הכלב לא אמור להראות כל סימני הזדקנות.
צריך לפנות לוטרינר שיאבחן על ידי דגימה מה זה כיס העור, ולטפל בהתאם.
בברכה
דר’ שרון רגב
וטרינר
שאלה שם: אירנה
3/9/2007 לדר’ רגב שלום! כלבת הפקינז שלי שלי בת 4 חודשים בשבוע האחרון אני רואה שיש לה פצע קטן באוזן (לא בפנים ממש) בלי דלקת סתם פצע!היא גם מגרדת את האוזן. מה זה יכול להיות? ואיך אפשר לטפל בזה בבית? ועוד שאלה... על איזה חברה בטיפוח לפקינזים אתה ממליץ?(יש לה פרווה מאוד ארוכה) האם שמעת על חברת bio groom? ואיזה טיפות נגד פרעושים הכי טובות? בתודה מראש.
תשובה
שאלה שם: ענבל חיים
1/9/2007 שלום, הכלב שלי, בנדי, בן חודשיים ומחונך לעשות את צרכיו בחוץ. כמשחק, הוא מתחיל לברוח לנו מהישג ידנו, והוא לא רץ לאט כל כך... לפעמים הוא פוגש את הכלב של השכנים, ומתחיל לשחק איתו- אך בינתיים אסור לו לשחק עם כלבים זרים מאחר שלא עבר את כל החיסונים והם עלולים להדביק אותו. לפני כמה ימים התחלנו לקחת אותו החוצה ברצועה, אך ברצועה הוא לא מסכים לעשות את צרכיו ואז אנו נאלצים לשחרר אותו. הוא אמנם עושה את צרכיו, אך הוא מתחיל לברוח... מה לעשות? בנוסף, לפעמים הוא קורא ’קריאות שווא’ ואנחנו יוצאים איתו באמצע הלילה, והוא מתחיל לשחק ולא עושה כלום. איך למנוע ממנו להטריח אותנו סתם? בכבוד רב, ענבל.
תשובה ענבל שלום רב
לפי ה שאת כותבת, את והכלב דברים בספות שונות, הוא לא מבין מה את רוצה, ואת לא מפרשת היטה את תגובותיו. אל תוותרי על הרצועה בשום פנים ואופן.
אם לא תסתדרי פני למאלף שמבין בחינוך גורים והוא ידריך אותך.
בברכה
דר’ שרון רגב
נ.ב.  כיתבי לי היכן את גרה ואוכל אולי להמליץ לך על מישהו.
שאלה שם: סתיו
31/8/2007 האוגר שלי חולה ולקחנו אותו לוטריניר והוא אמר שיש לו גידול בצוור ושהו לא יכול להוריד לו את הגידול כי זה במקום קצת מסוכן לאוגר והוא אמר שאפשר להרדים אותו או לנסות לתת לו מים אם מזרק ולנסות להציל אותו מה אני יכולה לעשות בישביל להציל את האוגר שלי?
תשובה
שאלה שם: גילה זילברמן
31/8/2007 יש לנו גור מסוג קבליר ספניאל בן 3 וחצי חודשים. הוא אצלנו כשבוע ימים. לכל מקום שאני הולכת בדירה, הוא הולך אחריי. זה מעיק. האם זה נובע מפחד נטישה? (הוא נקנה מכלבייה). מה ניתן לעשות לגבי זה? האם זה ישתפר מעצמו עם הזמן? שאלה נוספת- האם אפשר לתת לו לרוץ חופשי על הדשא של ביתינו מבלי לחשוש שיקבל שם פרעושים? האם יש סכוי לפרעושים על הדשא אם אין שם חיה נוספת מלבדו ומלבד יונים? בתודה!
תשובה גילה שלום רב
כאשר הגור יתרגל לביתו החדש ויחוש בטוח הוא יפסיק את ההתנהגות הזאת,
אפשר לתת לו לרוץ על המדשאה שלכם, אם יחטוף פרעושים, אז יש טיפולים טובים ויעילים.
בברכה
דר’ שרון רגב
וטרינר
לראש הדף
339 340 341 342 343 344 345 346 347 348